ROZWÓJ OSOBISTY

Zwracają się do mnie osoby z brakiem poczucia tożsamości w świecie. Dzięki budowaniu wewnętrznej siły, poprzez właściwą interpretację zasobów własnych – odnajdują swoją utraconą lub uśpioną tożsamość.

Zwracają się również osoby skarżące się na brak satysfakcji z wykonywanej pracy czy statusu związku. Świadomość rzeczywistych zasobów, praca nad asertywnością czy rozwój empatii – ułatwiają relacje interpersonalne, a dzięki temu dobór kompatybilnego partnera oraz właściwego stanowiska (w) pracy.

W projekcie #100dnizPebelle głównym narzędziem pracy jest Piramida Higieny Ciała. Podopieczni uczą się jak używać jej we właściwy dla nich, indywidualny sposób.

Z racji znaczącego wpływu piramidy na kondycję mózgu, stanowi ona ogromne wsparcie w pracy nad rozwojem osobistym. Dzięki PHC dużo łatwiej m.in.:

 • zmierzyć się i pokonać własne ograniczenia i blokujące schematy myślowe, 
 • spojrzeć obiektywnie na własne zasoby ludzkie, właściwie je zinterpretować oraz doskonalić je,
 • rozwinąć empatię i dbać o relacje interpersonalne,
 • ustalić kanon wartości i pielęgnować go.

Podczas tego procesu Podopieczni poznają sprawdzony zestaw samopomocowych narzędzi, ułatwiających radzenie sobie z problemami życia codziennego. Dzięki temu, że projekt jest nieodłącznym elementem codzienności, jest skuteczny na długo po jego zakończeniu. Być może już na zawsze.

Marta

Dotarcie do głosu wewnętrznego wymagało wysiłku, przemyśleń w rejony często nieodkrywane wcześniej. Zaufanie. Do siebie i do prowadzącej, to podstawa by przejść przez proces. A prowadząca? No cóż, to bardzo dobry słuchacz, sprawnie wychwyci kiedy gdzieś lawirujesz, i co najważniejsze wnioski, które przekazuje są po prostu w punkt. Przede wszystkim czułam się zaopiekowana i bezpieczna. (…)
Zaskakujące i zarazem fascynujące jest to, jak nieoczekiwane sprawy wychodzą na światło dzienne. I te najbardziej nieoczekiwane były dla mnie największym sukcesem. Jest to wspaniała okazja do przełamywania swoich barier. Gdy sobie to wszystko uświadomiłam, co mnie blokuje, a co napędza, to uczucie kiedy zauważyłam, że mam szansę by zmienić swoje życie w takim kierunku, o którym marzę. Dla mnie było to uczucie (dające o sobie znać kilkukrotnie w trakcie trwania projektu) to coś, czego nigdy nie zapomnę. Świadomość – do której dochodzisz sama – to mega wartość. 
Forma projektu jest bardzo przemyślana. Dowodem na to są efekty jakie daje projekt 100 dni z Pebelle. Dla mnie to poczucie, że urosły mi skrzydła.

Diana

Przez cały ten czas czyli przez 100 dni pracy z Paulą i z samą sobą, po moim życiu przechodziło kolejne tornado, tylko szło trochę inaczej niż poprzednie. Szło jakby wstecz – nie niszczyło, a wręcz przeciwnie – to co było zniszczone, zbierało do „kupy”. Przez tylko i aż 100 dni stałam się pewniejsza siebie, pewniejsza swoich przekonań i wartości, moje poczucie własnej wartości wzrosło – pokochałam siebie taką jaka jestem, a nie taką jaką inni oczekują, żebym była. Nauczyłam się radzić i rozwiązywać problemy (które wcześniej wydawały się nierozwiązywalne), nauczyłam się być szczęśliwa, cieszyć się najmniejszymi rzeczami, cieszyć się szarością zwykłego dnia.  Stałam się bardziej otwarta na ludzi, na „nowe”. Nie boję się podejmować decyzji, wyzwań, nauczyłam się wychodzić z własnej tzw. strefy komfortu. Czuję, że znaczę coś na tym świecie i jestem potrzebna.
Ciekawość, chęć pracy nad sobą i zaufanie do Pebelle stanowczo zdecydowały, że chce wziąć udział! Patrząc teraz, z perspektywy czasu, wiem że to był najlepszy wybór, a gdybym nie podjęła się tego to straciłabym wielką szansę, za którą bardzo dziękuję.

Mariola

Proces był trudny. Miałam problem z zaufaniem PIRAMIDZIE. W moim życiu nie było stałych elementów, trudno mi było przestawić się na codzienne przestrzeganie PIRAMIDY. Zaspokajanie podstawowych potrzeb organizmu jak NAWODNIENIE,  dobry SEN, zdrowe ODŻYWIANIE, dbanie o KONDYCJĘ, stały się bazą do dobrego samopoczucia. Po zapewnieniu organizmowi elementów do dobrego funkcjonowania ciała, mogłam się skupiać na poznawaniu siebie. 
Zaczęłam przypominać sobie co tak naprawdę lubię robić, rozpoznałam swoje mocne i tak zwane słabe strony. Zaczęłam akceptować siebie. Odnalazłam swoją tożsamość, powróciła pewność siebie. Łatwiej podejmuję decyzje na codzień, przez co odczuwam mniej stresu. Osiągnęłam wewnętrzny spokój, czuję się silniejsza psychicznie i fizycznie. Łatwiej mi rozpoznawać swoje emocje i potrzeby, jestem bardziej opanowana. (…)
Cały proces opiera się na PIRAMIDZIE, lecz ona jest narzędziem, a najważniejszą rolę odgrywa PAULA, mentorka. Uczy jak posługiwać się PHC, prowadzi krok po kroku, wychwytuje szczegóły, które blokują rozwój, wskazuje na mechanizmy samozachowawcze, których nie byłam świadoma. Swoją wiedzą i indywidualnym podejściem kieruje procesem tak, że jest on skuteczny. Z każdym tygodniem przekonywałam się, że Paula doskonale wie co robi. Świadomie hamowała moje samozadowolenie, a przypominała mocne strony kiedy było ciężko. Proponowała rozwiązania z różnych dziedzin, sprawdzone metody, które działają, i są dopasowane do mnie. Była czujna i kompetentna, dzięki czemu przez 100 DNI Z PEBELLE, wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Czułam się zaopiekowana.

Podopieczni deklarują:

 • samoświadomość opartą przede wszystkim na znajomości własnych mocnych i słabych stron,
 • odnalezienie lub odbudowanie utraconej tożsamości,
 • wyższe poczucie wartości oraz pewność siebie,
 • decyzyjność,
 • siłę wewnętrzną, determinowaną dobrym samopoczuciem, pielęgnowaniem kanonu wartości, prawością, myśleniem zdroworozsądkowym, wewnętrznym spokojem (równowagą emocjonalną),
 • wyższy stopień uduchowienia, równolegle ze zwiększoną empatią i przez to lepszymi relacjami interpersonalnymi,
 • większą chęć i dbałość o kondycję psychofizyczną swoją i najbliższych,
 • witalność, tolerancję stresu i autoregulację emocji,
 • większą odwagę i chęć podejmowania wyzwań.

Projekt jest częścią życia codziennego, nie da się go oddzielić. Życie jest nieprzewidywalne – projekt również. Życie bywa trudne – projekt również. Dzięki temu przygotowuję Cię na różne okoliczności. Tylko w ten sposób możliwe jest wypracować w sobie równowagę wewnętrzną i odporność na przeciwności losu.

Wierzę, że każdy nosi w sobie potencjał, by zrobić ten ogromny progres i przeżyć najpiękniejszą podróż w swoim życiu. Podróż w głąb siebie. Po to, by odnaleźć najcenniejszą wartośćsiłę spokoju. Jedyne czego potrzebuje to chęci, zaufanie i praca.

Przez 100 dni (od)budujemy Twoją samoświadomość, pewność siebie i poczucie własnej wartości. Tym samym niwelując podatność na wpływ otoczenia i mass-manipulacje. Finalnie osiągasz decyzyjność – dzięki, której masz realny wpływ na swoje życie.

Projekt rozwojowy trwa 100 dni. Konsultacje odbywają się co 10 dni, czyli w sumie jest ich 10 w całym projekcie. Stacjonarnie lub przez telefon/Skype. Indywidualnie lub w grupach 3-5 osobowych. Grupy tylko stacjonarnie.

Koszt projektu: 2 tysiące złotych.
Płatność w całości przed rozpoczęciem projektu lub w 2 ratach. Pierwsza rata przed pierwszą konsultacją, druga między 3 a 4 konstulacją. Szczegóły drogą mailową. Kontakt.

Cenę dla grupy ustalamy indywidualnie.