PRELEKCJE & SZKOLENIA

W czerwcu 2016 na zlecenie K&L Gates Jamka Sp.k. przeprowadziłam wykład merytoryczny, dotyczący właściwej pielęgnacji skóry oraz serię konsultacji kosmetologicznych z pracownikami firmy. Nie sądziłam, że to spotkanie zapoczątkuje pasmo niekończących się prelekcji i szkoleń w moim życiu zawodowym.

W pierwszym dniu kwietnia 2017 roku, w kameralnym gronie, wprowadzałam Dziewczyny w podstawy Teorii Higieny Ciała. W dobrym, prima-aprilisowym nastroju.

Niecały miesiąc później, w odpowiedzi na zaproszenie dyrekcji LO im. Jana Pawła II w Kleszczowie, przedstawiałam tym razem uczennicom 3 klasy liceum swoją Teorię Higieny Ciała.

Największe moje wystąpienie dotychczas odbyło się w listopadzie 2019 w Krakowie. Moją prelekcję uwzględniła firma Altkom Akademia na zorganizowanej przez nich konferencji „Kobiety w branży IT” .

„Mrs. Robot, czyli zdeterminowana Kobieta IT.
Piramida Higieny Ciała źródłem mocy, samonapędzającej siły wewnętrznej, wzmacniającej stabilność emocjonalną i pewność siebie”.

Tematem mojej pierwszej, tak licznej, prelekcji było przedstawienie piramidy jako narzędzia warunkującego determinację, pewność siebie, siłę wewnętrzną, moc do działania, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną.

Piramida czekała już w tamtym czasie na patent, ale szczęśliwy finał nastąpił równo miesiąc po wystąpieniu w Krakowie – 6 grudnia 2019.

Najbliższe terminy szkoleń rozwojowych dla klientów indywidualnych oraz dla partnerów biznesowych z sektora kosmetycznego już wkrótce. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tutaj.