E-BOOK

„THC. Jak mózg rośnie w siłę, gdy codziennie ma
dobry nastrój” Paulina E. Barczak

Prognozy World Health Organization na rok 2025, przewidują zachorowalność
na depresję u ok.30% społeczeństwa na całym świecie. Mój e-book jest takim
piorunem wiary i iskierką nadziei, że chociaż w najdrobniejszym ułamku
procenta przyczynię się do pomocy. Wciąż za mało mówi się o
niebezpiecznych skutkach tej choroby.

THC, czyli Teoria Higieny Ciała według Pebelle na podstawie, której powstało samopomocowe narzędzie – Piramida Higieny Ciała.

Wydaje mi się, że jestem jedną z bardziej pogodnych i optymistycznych osób jakie znam, ale ja również miewam gorsze chwile w życiu. Momenty zwątpienia w poprawę rzeczywistości pojawiały się. Dziś, dzięki stylowi życia, który wprowadziłam w swoją codzienność nie ma już na nie miejsca. Ten styl życia ujęłam graficznie w Piramidę Higieny Ciała, a więcej o nim napisałam w swoim pierwszym, zapewne niedoskonałym e-booku.

Lektura stanowi poniekąd formę neurobiku, czyli treningu dla mózgu. Przekrój pytań i zadań bywa niełatwy, dlatego warto spojrzeć na nie z dystansem, a jednocześnie z otwartością na zmianę podejścia do wielu kluczowych życiowych sfer. Pozycja jest nietypowa, ale przystępna. Atutem jest tu podkład muzyczny, dlatego warto do zestawu czytelnika dołączyć słuchawki.

Z racji tego, że lektura jest niestandardowa, na wstępie załączona jest tzw. instrukcja podróżowania. Polecam stosować się do niej, gdyż „podróż” z THC wymaga specyficznego klimatu.

Moje usługi skierowane są głównie do kobiet, ale w social mediach obserwują mnie również panowie. Dlatego wersje e-booka są dwie – osobna dla Pań i osobna dla Panów.

Kliknij w zdjęcie powyżej, aby przejść do sklepu z e-bookiem.